Partneriai

UAB „EKO2ŠILUMA“

UAB „EKO2ŠILUMA“ - vienintelis oficialusis "MITSUBISHI ELECTRIC" atstovas Lietuvoje, ambicinga ir technologinėms inovacijoms neabejinga įmonė, siekianti, kad klientą "MITSUBISHI ELECTRIC" produkcija pasiektų net atokiausiose šalies vietovėse.

REC - Solar GmbH (Vokietija)

REC kompanija yra didžiausia Europietiška saulės elektrinių modulių tiekėja nuo 1996 m. gaminanti aukščiausios kokybės technologijos fotoelektros modulių sistemas. Gamindama modulius REC kompanija pati išgauna Silicį, jį apdoroja ir sumontuoja į saulės modulius. Būdama pati atsakinga už visa gamybos procesą REC gali garantuoti jos siūlomų produktų kokybę, efektyvumą ir patikimumą, todėl visiem savo moduliams didžiuodamasi siūlo net 25 metų garantinį periodą. Trumpas filmas

REC kompanijos saulės fotomoduliai, pagal nepriklausomos vokiečių labaratorijos Photon Labaratory tyrimus, yra pirmoje vietoje skaičiuojant modulių kokybę ir ilgalaikį efektyvumą.

Sunhelios GmbH (Vokietija)

Alternatyvių energjos šaltinių sistemų kūrimas, modeliavimas. Investicinių sprendimų paieška ir konsultavimas. Sistemų atitinkančių Vokietijos Federacinės Respublikos standartus (iki 10 MV) diegimas. Diplomuoti kompanijos specialistai šia veikla užsiima daugiau kaip 20 metų. Jų darbinė patirtis - jūsų sėkmės garantas.

ProSystem GmbH (Vokietija)

Specialių konstrukcijų stogams iš lengvo, specialiai apdirbto aliuminio gamintojai. Garantuota vokiška kokybė. Produkcija aukštos kokybės, atitinkanti ES standartų reikalavimus.

Profinal GmbH (Germany/Italy)

Naujos kartos konstrukcijų, montavimui ant žemės gamintojai.

"Power-Montage GmbH & Co.KG."

Ši įmonė nuo 2007 metų specializuojasi saulės jėgainių pardavimu bei jų montavimu visoje Europoje, įrenginėjant saulės elektrines tiek ant stogų, tiek statant didesnius parkus ant žemės.

Per 5 metus bendrovė yra suplanavusi ir pastačiusi daugiau nei 30 Mw energijos saulės jėgainių, ne tik Vokietijoje, bet ir Šveicarijoje, Italijoje, Bulgarijoje ir kitose Europos šalyse.

Mes manome, kad mūsų partnerių pranašumas prieš konkurentus - tai ilgametė darbo patirtis šioje pakankamai naujoje srityje, kurios neturi daugelis Lietuvos įmonių, užsiimančių šia veikla. Didelis privalumas ir tai, kad šios kompanijos inžinieriai dalyvauja visame procese, ne tik jėgainių montavimo metu, bet ir jų planavime, reikiamų komponentų, atitinkančių kliento poreikius, parinkime. Daugelis kompanijos darbuotojų gali pasigirti ilgamete darbo patirtimi ir karjera įmonėje, pradėjus nuo paprasto darbininko ir pakilus iki darbų techninės priežiūros vadovo pareigų, kas rodo ne tik teorines, bet ir praktines žinias." Power-Montage GmbH & Co.KG." siūlo vokišką kokybę už patrauklią kainą, šios kompanijos darbuotojai kalba vokiečių, rusų kalbomis, kas palengvina komunikavimą su Rytų Europos šalimis.

 
Tinklapių kūrimas: profesoriai.lt
2012-2017 © UAB "Transventa Solar" – www.transventa-solar.lt
Google+UAB "Transventa-solar", tai:

saulės elektrinės

,

saulės elektrinė

,

saulės jėgainės

,

saulės jėgainė

,

saules energija

,

saulės energija Lietuvoje

.
Transventa solar
Facebook