Apie mus

UAB „Transventa solar“ specializuojasi saulės elektrinių montavimo bei įrengimo, projektų parengimo ir jų įgyvendinimo vykdymu, šilumos siurblių, rekuperacijos sistemų pardavimu ir montavimu visoje Lietuvoje . Savo partnerius ir klientus skatiname naudotis atsinaujinančiais energijos šaltiniais. Mūsų kompanijos specialistai Jums siūlo pilną paslaugų paketą: nuo įvairaus galingumo saulės elektrinės Jūsų namuose, ūkiuose ar įstaigose įrengimo, išsamios konsultacijos suteikimo, aprūpinimo reikiama įranga ir sumontavimu iki garantinio bei pogarantinio aptarnavimo.

Kodėl rinktis Transventa Solar?

Patirtis

Nuo 2012 metų pradėta kaupti įmonės patirtis padės Jums užtikrinti kokybišką saulės elektrinės projekto parengimą, sumontavimą ir ilgalaikę jos priežiūrą

Profesionalumas

Įmonės specialistai parūpins Jus tinkamais saulės moduliais, įranga bei įtampios keitikliais, o montavimo darbus atliks greičiau nei bet kas kitas.

Vizija

Įmonė tiki, jog atsinaujinanti energetika – tai kelias į šviesesnę ir švaresnę ateitį

Pagrindiniai Partneriai

Mūsų pagrindiniai partneriai – vokiečių įmonė „Power-Montage GmbH & Co.KG.“

Ši įmonė nuo 2007 metų specializuojasi saulės jėgainių pardavimu bei jų montavimu visoje Europoje, įrenginėjant saulės elektrines tiek ant stogų, tiek statant didesnius parkus ant žemės.

Mes manome, kad mūsų partnerių pranašumas prieš konkurentus – tai ilgametė darbo patirtis šioje pakankamai naujoje srityje, kurios neturi daugelis Lietuvos įmonių, užsiimančių šia veikla. Didelis privalumas ir tai, kad šios kompanijos inžinieriai dalyvauja visame procese, ne tik jėgainių montavimo metu, bet ir jų planavime, reikiamų komponentų, atitinkančių kliento poreikius, parinkime.

REC kompanija yra didžiausia Europietiška saulės elektrinių modelių tiekėja. Gamindama modulius REC kompanija pati išgauna Silicį, jį apdoroja ir sumontuoja į saulės modulius.

Būdama pati atsakinga už visa gamybos procesą REC gali garantuoti jos siūlomų produktų kokybę, efektyvumą ir patikimumą, todėl visiem savo moduliams didžiuodamasi siūlo 25 metų garantinį periodą.

UAB „EKO2ŠILUMA“

UAB „EKO2ŠILUMA“ – vienintelis oficialusis „MITSUBISHI ELECTRIC“ atstovas Lietuvoje, ambicinga ir technologinėms inovacijoms neabejinga įmonė, siekianti, kad klientą „MITSUBISHI ELECTRIC“ produkcija pasiektų net atokiausiose šalies vietovėse.