Pagrindinis puslapis | Saulės elektrinės įranga | LG 335W saulės modulis LG335N1C-A5
LG 340W saulės modulis LG340N1K-V5
LG 340W saulės modulis LG340N1K-V5 €0.00
Back to products
LG 335W saulės modulis LG335N1C-V5
LG 335W saulės modulis LG335N1C-V5 €0.00
Click to enlarge
    LG 335W saulės modulis LG335N1C-A5
    LG 335W, monokristalas, juodas rėmelis, baltas galinis lapas, 40 mm rėmas
    Svoris
    16.5 kg
    Išmatavimai
    99.1 × 3.5 × 165 cm
    Modulio galia
    335 W
    Neturime
    UŽSISAKYTI TELEFONU
    Pridėti prie mėgstamų prekių
    • Teirautis dėl produkto
    Teirautis dėl produkto
    SUSISIEKITE
    MŪSŲ KONTAKTAI
    Direktorius:
    Rolandas Kibildis
    Tel:
    El.paštas:
     info@transventa-solar.lt
    Projektų vadovas:
    Simonas Garbenis
    Tel:
    El.paštas:
     simonas@transventa-solar.lt
    Adresas:
    J. Dalinkevičiaus g. 2K
    Naujoji Akmenė
    LT-85118
    UAB TRANSVENTA SOLAR
    Imonės kodas
    PVM mokėtojo kodas LT100006925917S
    Panašūs produktai
    Seraphim 275 W saulės moduliai
    Daugiau
    Pridėti prie mėgstamų prekių
    Seraphim 275 W Poly saulės modulis
    Neturime
    Daugiau
    Viessmann 390W saulės modulis Vitovolt M390WG