Pagrindinis puslapis | Saulės elektrinės įranga | Trina Solar 430W saulės modulis TSM-430NEG9RC.27
Trina Solar 445W saulės modulis TSM-445NEG9R.28
Trina Solar 445W saulės modulis TSM-445NEG9R.28 €0.00
Back to products
Trina Solar 440W saulės modulis TSM-440NEG9RC.27
Trina Solar 440W saulės modulis TSM-440NEG9RC.27 €0.00
Click to enlarge
    Trina Solar 430W saulės modulis TSM-430NEG9RC.27
    FOTOVOLTINIS MODULIS TRINA 430W, VERTEX S+, HALF-CUT, N-TYPE, BIFACIAL, JUODAS RĖMAS, DVIGUBAS STIKLAS, RĖMAS 30 MM, KABELIS 1100 MM
    Svoris
    24.5 kg
    Išmatavimai
    113.4 × 3 × 172.2 cm
    Modulio galia
    430 W