+37061695809

Fronius Symo 5.0-3-M inverteris

1,462.00

Į kainą įskaičiuotas PVM bei transportavimas

Pagrindinės savybės:
– Nominali kintamos srovės galia – 5000 W
– Kintama išėjimo srovė – 8 A
– Nuolatinės srovės MPP įtampos diapazonas: 163 – 800 V
– MPPT skaičius – 2
– Nuolatinės srovės jungčių skaičius – 4 ( 2.5 – 16 mm²)
– Maksimali modulių generuojama nuolatinės srovės galia – iki 10 kWpeak
– Matmenys (H / W / D) – 645 / 431 / 204 mm
– Svoris – 19,9 kg 
– Saugos klasė IP65
– Darbo temperatūros diapazonas – nuo -25°C iki +60°C
– Standartinė garantija – 5 metai, gali būti pratęsiama iki 7 metų
– Duomenų ir ryšio sąsaja – Fronius Solar Net – 2x RS422 (RJ45 lizdas) 
– Integruotas duomenų kaupiklis ir interneto serveris

Duomenų lapas
Inverterio Veikimo Instrukcija
Instaliavimo instrukcija

Neturime

Aprašymas

Maksimalus lankstumas

Trifazis Fronius Symo įtampos keitiklis, kurių modelių  galia gali siekti nuo 3 iki 20 kW tinka bet kokiai sistemai. Aukšta sistemos įtampa, platus įvesties įtampos diapazonas ir du MPP „trackeriai” užtikrina maksimalų lankstumą sistemoje. Standartinė interneto sąsaja  per WLAN ar Ethernet, lengva kitų komponentų integracija užtvirtina, jog Fronius Symo inverteris yra vienas komunikabiliausių inverterių rinkoje. 

SnapINverter montavimo sistema

Specialus šių produktų dizaino bruožas yra ryšio prijungimo sekcija yra atskirta nuo galios prijungimo sekcijos. Ryšio prijungimo sekcija ir visi tam reikalingi kabeliai yra įrengti prie sienos pirmiausiai, po to seka galios prijungimo sekcija. Inovatyvi SnapINverter montavimo būdas padaro montavimą ir aptarnavimą patogų vartotojui. Inverteris yra tiesiog prikabinamas prie sienos kronšteino ir sutvirtinamas. Aptarnavimui nereikia nuimti viso inverterio, tiesiog galios prijungimo sekciją  – visi kabeliai, nustatymai ir konfiguracijos lieka nepaliestos savo vietoje. 

 Integruota WLAN sąsaja

Paprasta, vartotojui lengvai prieinama monitoringo sistema yra labai svarbus Fronius bruožas. Dėka Fronius Datamanager, šis inverteris yra vienas pirmųjų, galintis pasiūlyti integruotą WLAN sąsaja pačiame inverteryje. Inverteris yra prijungtas prie interneto be jokių papildomų kabelių ir garantuoja Jums puikią Jūsų sistemos veikimo apžvalgą. 

SuperFlex Dizainas

Fronius SuperFlex dizainas apjungia visas sistemos dizainos reikalavimus į vieną unikalią inverterio formą. Du MPP trakeriai kartu su aukšta sistemos įtampa ir plačių įtampos įvesties diapazonu garantuoja maksimalų lankstumą., 

Dynamic Peak Manager

Dynamic Peak Manager yra nauja MPP sekimo algoritmas kuris dinamiškai adaptuoja savo elgsena kuomet ieško optimalaus veikimo taško. Ši funkcija automatiškai tikrin visą veikimo kreivę ir ieško globalią maksimalios galios tašką net ir esant šešėlyje. 

Smart Grid 

Inverteriai yra optimaliai parengti jog atitiktų techninius reikalavimus, kurie gali būti keliami energetinėms sistemoms ateityje. Serija Smart funkcijų, kurios integruotos į prietaisus, leidžia sistemai stabiliai veikti net kai elektrinės sistemos tankumas yra didelis ir leidžia išvengti nenorimų pertraukimų. Tokiu būdu Fronius inverteriai garantuoja maksimalia elektrinės išeigą.