Pagrindinis puslapis | Saulės elektrinės įranga | Jinko Solar 405W saulės modulis MM405-54HLD-MBV
Jinko Solar 575W saulės modulis JKM575N-72HL4-BDV_1400
Jinko Solar 575W saulės modulis JKM575N-72HL4-BDV_1400 €0.00
Back to products
Jinko Solar 330W saulės modulis JKM330M-60H
Jinko Solar 330W saulės modulis JKM330M-60H €0.00
Click to enlarge
    Jinko Solar 405W saulės modulis MM405-54HLD-MBV
    Jinko 405W Tiger Pro fotovoltinis modulis, half-cut, MultiBB, 30 mm, juodas rėmelis, galinė pusė: balta, EVO2 jungtis, 1200 mm kabelis
    Svoris
    17 kg
    Išmatavimai
    47 × 14.65 × 52.5 cm
    Modulio galia
    405 W