Pagrindinis puslapis | Saulės elektrinės įranga | Longi Solar 415W saulės modulis LR4-66HPH-415M SF
Longi Solar 445W saulės modulis LR4-72HIH-445M
Longi Solar 445W saulės modulis LR4-72HIH-445M €0.00
Back to products
Longi Solar 500W saulės modulis LR5-66HIH-500M
Longi Solar 500W saulės modulis LR5-66HIH-500M €0.00
Click to enlarge
    Longi Solar 415W saulės modulis LR4-66HPH-415M SF
    Longi Solar 415W, vienas kristalas, sidabrinis rėmas, baltas užpakalinis sluoksnis, 35 mm rėmas
    Svoris
    32.3 kg
    Išmatavimai
    113.3 × 3.5 × 225.6 cm
    Modulio galia
    415 W
    Neturime
    UŽSISAKYTI TELEFONU
    Pridėti prie mėgstamų prekių
    • Teirautis dėl produkto
    Teirautis dėl produkto
    SUSISIEKITE
    MŪSŲ KONTAKTAI
    Direktorius:
    Rolandas Kibildis
    Tel:
    El.paštas:
     info@transventa-solar.lt
    Projektų vadovas:
    Simonas Garbenis
    Tel:
    El.paštas:
     simonas@transventa-solar.lt
    Adresas:
    J. Dalinkevičiaus g. 2K
    Naujoji Akmenė
    LT-85118
    UAB TRANSVENTA SOLAR
    Imonės kodas
    PVM mokėtojo kodas LT100006925917S
    Panašūs produktai
    Daugiau
    Pridėti prie mėgstamų prekių
    Viessmann 395W saulės modulis VITOVOLT_M395WG
    Neturime
    Daugiau
    Viessmann 390W saulės modulis Vitovolt M390WG SF
    Viessmann 400W saulės modulis VITOVOLT_M400AK